Zavřít reklamu

Podle posledních zpráv to vypadalo, že u Galaxy S21 (S30) Ultra neuvidíme žádné zásadní vylepšení fotoaparátů, avšak dnešní únik hovoří o opaku. Známý „únikář“ zveřejnil na webu podrobnosti ohledně chystané vlajkové lodi Samsungu a přidal i snímek. Zobrazuje pět fotoaparátů nebo úplně nový senzor?

Není ničím výjimečným, že se před oficiálním představením nové série Galaxy S objevují nejasné nebo rozporuplné úniky. Jedním z nich by mohl být i ten dnešní. Proslulý „únikář“ Steve Hemmerstoffer alias @OnLeaks nám osvětluje, proč tomu tak je v případě Galaxy S21 (S30) Ultra. Samsung mohl zvažovat více variant, jak bude finální produkt vypadat, avšak poslední verze Galaxy S21 (S30), která došla do tzv. DVT fáze (Design Validation Test, poslední fáze před startem masové výroby) má na zádech telefonu buď pět fotoaparátů nebo čtyři foťáky a prozatím neznámy senzor k tomu. Jak by s tímto sestavením Galaxy S21 (S30) vypadal si můžete prohlédnout v galerii článku.

Přesné specifikace všech fotoaparátů chystané vlajkové lodi prozatím neunikli, avšak několik střípků se už na internet dostalo a my jsme vás o nich již informovali – Galaxy S21 (S30) Ultra by měl být vybaven 40Mpx „selfie“ fotoaparátem, v případě hlavního senzoru na zadní straně bychom pak mohli počítat se 108Mpx, oproti Galaxy S20 Ultra tedy žádná změna.

Galaxy S21 (S30) Ultra by měl přijít v barvách černá, bílá a fialová, jak by mohl telefon vypadat v těchto provedeních si můžete prohlédnout díky úniku zde.  Další podrobnosti se dozvíme na oficiálním odhalení v lednu příštího roku.

Zdroj: SamMobile, @OnLeaks

Dnes nejčtenější

.