Zavřít reklamu

Do éteru prosákla další indicie, která naznačuje, že nová vlajková řada Samsungu Galaxy S21 (S30) bude skutečně představena o měsíc dříve, než se původně očekávalo. Leaker Roland Quandt, který v minulosti přinesl o zařízeních Galaxy některé přesné informace, se na Twitteru zmínil, že začala produkce součástek modelu Galaxy S21 Ultra. Nicméně k tomu dodal, že by mohlo jít buď o masovou výrobu smartphonu, nebo odběr vzorků pro jeho produkci.

O tom, že Samsung by řadu Galaxy S21 mohl představit již v lednu příštího roku (nebo dokonce v prosinci letošního), se spekuluje už několik týdnů. Společnost přitom své nové vlajkové řady obvykle ohlašuje až o měsíc později. V říjnu unikly první rendery nejvyššího modelu Galaxy S21 Ultra, které ukazovaly nápadně vystouplý fotografický modul a pět senzorů. Podle všeho se zdá, že tentokrát nebude mít ani jeden z telefonů řady zakřivený displej.

 

Nedávno do éteru pronikly i možné barevné varianty řady – standardní model by měl být nabízen v šedé, růžové, fialové a bílé barvě, „pluskový“ v černé a stříbrné a model Ultra v černé, stříbrné a fialové barvě.

Všechny telefony řady budou podle všeho pohánět čipsety Snapdragon 875 a Exynos 2100 a budou softwarově postaveny na Androidu 11 a uživatelské nadstavbě One UI 3.0. Očekávat lze také podporu 5G sítí a standardu Wi-Fi 6, čtečku otisků prstů zabudovanou do obrazovky, stupeň odolnosti IP68 nebo podporu rychlého nabíjení s výkonem 65 W i bezdrátového nabíjení.

Související články

Dnes nejčtenější

.