Zavřít reklamu

Na internetu se začíná objevovat čím dál více informací a úniků, souvisejících s připravovaným smartphonem Samsung Galaxy S21+. Mezi nejnovější přírůstky patří série renderů, odhalujících jeho barevné varianty. Známé jsou ale také rozměry a informace, týkající se fotoaparátu chystané novinky.

Pokud se rendery skutečně zakládají na pravdě, pak se Galaxy S21+ nebude po designové stránce nijak výrazně lišit od modelu Galaxy S21. Můžeme si všimnout totožného umístnění základních tlačítek, vzhledu fotoaparátu i designu displeje. Z  toho se dá poměrně jasně usuzovat, že Samsung Galaxy S21 a Galaxy S21+ budou mít podobný design s plochým displejem, zatímco model Galaxy S21 Ultra bude nejspíš jediným modelem této řady, který bude opatřen zakřiveným displejem. Na rozdíl od Galaxy S20 a Galaxy Note 20 nebudou fotoaparáty připravovaných novinek tolik výrazné, a nebudou z těla smartphonu tolik vystupovat. Rozměry telefonu by měly činit 161,5 x 75,6 x 7,85 milimetrů, úhlopříčka plochého Infinity-O displeje by měla činit 6,7 palce. „Jedenadvacítka“ by měla být k dostání ve verzi Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra.

Kromě renderů, odhalujících vzhled chystaného telefonu, se tento týden objevily na internetu také informace o jeho barevných variantách. Analytik Ross Young v této souvislosti uvedl, že by Samsung Galaxy S21 měl být k dostání ve variantách Gray, Pink, Violet a White, zatímco v případě Galaxy S21+ by se mělo jednat o barevné varianty Black a Silver. Samsung Galaxy S21 Ultra by pak měl být k dostání v barvách Black, Silver a Violet. Není ale vyloučené, že se postupem času objeví – například v rámci limitovaných edicí – ještě další barvy. Smartphony by se měly údajně vyrábět v Jižní Koreji, Vietnamu, Indonésii a Brazílii, společnost Samsung by je měla oficiálně představit počátkem ledna příštího roku.

Dnes nejčtenější

.