Zavřít reklamu

Na internetu se objevily nedávno spekulace o dřívějším představení nové řady vlajkových lodí jihokorejské společnosti – Galaxy S21 (S30). Ty hovořily o tom, že by Samsung mohl sérii odhalit, namísto února 2021, ještě tento rok. Serveru SamMobile se však podařilo získat informace přímo z Asie.

Za dřívějším uvedením telefonů Galaxy S21 by mohl stát neúspěch současných vlajkových lodí jihokorejského technologického giganta – Galaxy S20 a Galaxy Note 20. Je však také možné, že chce Samsung využít toho, že Huawei a jeho vlajkové lodě jsou prozatím v podstatě mimo scénu. Existuje však také další potenciální důvod, proč se společnost z Jižní Koreji rozhodla odhalení vlajkové řady přesunout na dřívější termín. Série Galaxy S20 byla totiž představena společně se skládacím telefonem Galaxy Z Flip a je možné, že Samsung zamýšlí představit druhou generaci tohoto ohebného telefonu, ale zároveň chce nechat mezi oběma modely časový odstup. A kdy že by měly být odhaleny světu telefonu řady Galaxy S21 (S30)? Dle informací serveru SamMobile plánuje společnost Samsung tuto událost na leden 2021. Je téměř jisté, že představení novinek se bude konat opět online, jak už se v současné době stává standardem.

O chystané vlajkové lodi se však dozvídáme kromě data představení také další informace a to o rychlosti nabíjení. Není tomu ani měsíc, co jsme vás informovali o tom, že bychom se mohli u Galaxy S21 (S30) dočkat rychlejšího nabíjení, 3C certifikát získaný připravovaným zařízením však toto tvrzení vyvrací. Ještě neodhalená série smartphonů by měla disponovat „pouze“ 25W nabíjením, což je ale v dnešní době už jakýmsi standardem u vlajkových lodí. Je možné, že pouze „nižší“ varianty Galaxy S21 (S30) – Galaxy S21(S30) a S21 (S30) Plus – nabídnou 25W nabíjení a nejvyšší model – Galaxy S21 (S30) Ultra bude podporovat i rychlejší nabíječky. Ať tak či tak, na odpovědi už nebudeme muset dlouho čekat.

Zdroj: SamMobile (1,2)

Dnes nejčtenější

.