Zavřít reklamu

S novinkami ohledně chystané řady Galaxy S21 (S30) jakoby se roztrhl pytel. „Známe“ už spoustu podrobností a to včetně designu nejmenšího Galaxy S21 (S30), většího . Galaxy S21+ (S30+) i top modelu Galaxy S21 (S30) Ultra. Spousta „dílků do skládačky“ nám ale ještě chybí, neměli jsme prozatím například představu, jak budou vypadat telefony v jednotlivých barvách. To se však nyní mění, alespoň v případě „základního“ modelu Galaxy S21 (S30), unikl totiž render zobrazující rovnou čtyři barevné varianty. Navíc najdete v galerii článku i koncept další barevné verze.

Bílá/stříbrná, černá/šedá, fialová a bronzová, tyto barvy jsou zachycené na renderu, který se objevil na Twitteru uživatele Blossom a následně je sdílel známý „únikář“ @IceUniverse. Na snímku je však chyba, na kterou upozorňuje sám Blossom, autor renderu totiž zapomněl na LED diodu a senzory. Důležité však je, že máme dobrou představu, jak by mohl Galaxy S21 (S30) vypadat v jednotlivých barevných provedeních. Dnešní render je ale v rozporu s předchozím únikem, o kterém jsme vás také informovali. Podle něj bychom totiž měli vidět Galaxy S21 v černé, bílé, fialové a růžové barvě. Kde nakonec bude pravda, zjistíme už v lednu příštího roku na oficiálním představení série Galaxy S21 (S30). Dle mého názoru je pravděpodobnější, že se smartphonu dočkáme v bronzové barvě namísto růžové nebo budou k dispozici obě varianty.

V galerii článku naleznete také koncept Galaxy S21 (S30), na kterém si můžete prohlédnout, jak by telefon vypadal v červené barvě. Uvítali byste toto barevné provedení v základní nabídce? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Dnes nejčtenější

.