Zavřít reklamu

Jak jste možná zaznamenali, Samsung tento týden představil novou hodinkovou nadstavbu One UI 5 Watch. Ta bude vycházet z operačního systému Wear OS 4, který bude pro hodinky s Wear OS dostupný později v tomto roce, takže nadstavba bude mít nová vylepšení jak od Googlu, tak Samsungu.

Podle Samsungu se One UI 5 Watch zaměřuje na tři hlavní aspekty uživatelského zážitku, jimiž jsou spánek, kondice a bezpečnost. Vylepšení zahrnují lepší pochopení spánkových vzorců uživatele, rozšířené fitness funkce a vylepšený systém SOS, i když korejský obr tvrdí, že to není vše a že později o nové nadstavbě odhalí více podrobností.

Které hodinky Galaxy aktualizaci s Wear OS 4/One UI 5 Watch dostanou? Budou to nepřekvapivě Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classic, Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro. Z krabičky by měl nový systém rovnou běžet na hodinkách Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic, které Samsung údajně představí v polovině léta (spolu s nimi by měly být uvedeny na scénu nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5, tabletová řada Galaxy Tab S9 a sluchátka Galaxy Buds3).

Než Samsung vydá stabilní verzi nové nadstavby, otevře pro ni někdy koncem měsíce beta program. V tuto chvíli není známo, ve kterých zemích bude beta testování možné, Česka se však podle všeho týkat nebude.

Chytré hodinky Galaxy Watch4 a Watch5 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.