Zavřít reklamu

Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že hodinky Galaxy Watch6 Classic přinesou zpět ikonický prvek řady Galaxy Watch, jímž je fyzická otočná luneta. Ta v řadě Galaxy Watch5 ke zklamání mnohých chyběla. Nyní je její návrat prakticky jistý, neboť jej potvrdil maximálně spolehlivý leaker.

Podle dnes již legendárního leakera Ice universe budou mít Galaxy Watch6 Classic (které nazývá Watch6 Pro, podle dostupných úniků však ponesou přízvisko Classic) fyzickou otočnou lunetu, přičemž design hodinek by měl být téměř nezměněný. Naznačil, že luneta bude oproti té, kterou měl model Watch4 Classic, tenčí.

Galaxy Watch6 Classic budou jinak podle starších i novějších úniků disponovat OLED displejem s obří úhlopříčkou 1,47 palců a rozlišením 480 x 480 px, baterií s kapacitou 300 mAh (velikost 42 mm) a 425 mAh (46 mm) a jako základní model by je měl pohánět nový čipset Exynos W980, který bude údajně o více než 10 % výkonnější než čip Exynos W920 použitý v řadách Galaxy Watch4 a Watch5.

Nová řada Galaxy Watch by měla být – spolu s novými skládacími smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5, tabletovou řadou Galaxy Tab S9 a sluchátky Galaxy Buds3 – uvedena na scénu již v polovině léta.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.