Zavřít reklamu

Samsung by měl později v tomto roce uvést na scénu nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5, tabletovou řadu Galaxy Tab S9, hodinky Galaxy Watch6 a možná i sluchátka Galaxy Buds3. Podle nového úniku by korejský gigant mohl svou příští akci Galaxy Unpacked pořádat už v červenci, což podporuje předchozí únik, který naznačoval, že některá ze zmíněných zařízení by mohla debutovat dříve.

Samsung obvykle pořádá svůj druhý Galaxy Unpacked v srpnu. Podle informací webu SamMobile by se však ten letošní měl konat dříve, konkrétně v posledním červencovém týdnu, ještě konkrétněji 25.–27.

Jedním z důvodů, proč by korejský obr mohl chtít pořádat druhý Galaxy Unpacked dříve než v srpnu, může být to, že s ohledem na své nové skládačky nechce dát příliš velký prostor konkurenci v podobě prvního ohebného telefonu Googlu Pixel Fold, který by měl být představen v květnu a uveden na trh koncem června.

To je samozřejmě jen „čistá“ spekulace, Samsung by pro dřívější konání druhého Galaxy Unpacked mohl mít úplně jiné důvody. Jeho nové „ohýbačky“ by jinak měly mít nový pant, který jim údajně umožní se zavřít naplocho a díky němuž by na ohebném displeji neměly mít tak viditelnou rýhu, čipset Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, který debutoval v řadě Galaxy S23, a certifikaci voděodolnosti IPX8.

Dnes nejčtenější

.