Zavřít reklamu

Jak tvrdí „zákulisní“ informace, Samsung chce vylepšit letošní generaci skládacích telefonů v různých oblastech, a to včetně pantu. Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že pant Galaxy Z Foldu5 bude mít nový „kapkovitý“ mechanismus. A nyní je to prakticky jisté, neboť to potvrdil dnes již legendární leaker.

Podle webem SamMobile citovaného leakera Ice universe, jehož úniky bývají v drtivé většině případů přesné, nebude mít Galaxy Z Fold5 mezi oběma polovinami žádnou mezeru. Dodal, že tloušťka telefonu v oblasti pantu bude po jeho složení činit 13 mm. Pro srovnání: u aktuálního Z Foldu je to zhruba 15,8 mm. Jinými slovy by měl být jeho nástupce znatelně tenčí.

O Galaxy Z Foldu5 se toho v tuto chvíli jinak ví jen poměrně málo. Údajně bude mít výrazně vylepšený primární fotoaparát, poběží na neobvyklém Snapdragonu (pravděpodobnější je však Snapdragon 8 Gen 2 nebo jeho zatím neoznámená varianta Plus) a podle všeho nebude disponovat vyhrazeným slotem na dotykové pero S Pen, jak se původně očekávalo. Spolu s další skládačkou Galaxy Z Flip5 by měl být uveden na scénu někdy v létě.

Galaxy Z Fold4 a další ohebné telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.