Zavřít reklamu

Příští vlajková řada Samsungu bude představena již velmi brzy, přesněji za dva týdny. Z četných úniků z poslední doby o ní víme prakticky vše, co potřebujeme, včetně ceny. Nyní unikly i kvalitní tiskové fotografie Samsung Galaxy S23 řady.

Vysoce kvalitní propagační obrázky, které zveřejnil leaker SnoopyTech, odhalují (nebo spíše potvrzují) design a některé další detaily jednotlivých modelů řady, tedy S23, S23+ a S23 Ultra. Základní model ukazují v krémové, „pluskový“ ve světle fialové a nejvyšší v zelené barvě.

Modely S23 a S23+ budou mít plochý displej, zaoblené rohy a na zádech tři oddělené fotoaparáty. Je to minimalistický a zároveň elegantní design. S23 Ultra pak bude mít podstatně hranatější tvar, zakřivený displej a na zádech ponese „pět“ samostatných fotoaparátů. Nutno říci, že telefon vypadá v zelené barvě opravdu skvěle.

Propagační materiály pro Galaxy S23 také ukazují, jak ostatní produkty Samsungu doplňují jeho smartphony o funkce ekosystému. Řada bude jinak podle všeho disponovat čipsetem Snapdragon 8 Gen 2 (nebo jeho přetaktovanou verzí) a softwarově poběží na Androidu 13 a nadstavbě One UI 5.1. Představena bude v rámci příští akce Galaxy Unpacked 1. února.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.