Zavřít reklamu

Již začátkem února představí Samsung svou novou vlajkovou řadu Galaxy S23. Softwarově poběží na z Androidu 13 vycházející nadstavbě One UI 5.1. Nyní to vypadá, že jedna z aplikací korejského obra pro novou verzi nadstavby unikla online a je dostupná ke stažení.

Zatímco na současných zařízeních Galaxy běží aplikace Game Launcher ve verzi 6.0.09.6, nadstavba One UI 5.1 zvyšuje číslo verze na 7.0.00.5. Je nicméně pořád možné, že aktualizovaná verze aplikace není ve skutečnosti svázána s One UI 5.1 a místo toho bude vydána pro všechna podporovaná zařízení Galaxy jako běžná aktualizace.

Jak uvádí web SamMobile, nová verze Game Launcheru toho moc nového nepřináší. Prakticky jen to, že ve spodní části jeho domovské obrazovky se nyní objevují zástupci nedávno hraných či nainstalovaných her a nad nimi doporučení her různých žánrů.

Současná oficiální verze Game Launcheru naopak na jeho domovskou obrazovku umísťuje vše od nainstalovaných her až po jejich časovou osu a oznámení. Samsung se nyní v zásadě soustředí na to, aby kladl do popředí doporučení her, což je určitě zlepšení, protože tato „appka“ má být především o hrách. Game Launcher ve verzi 7.0.00.5 si můžete stáhnout zde.

Řadu Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.