Zavřít reklamu

Koncem minulého týdne se v éteru objevila informace, že telefony Galaxy S23 a S23+ budou mít v základní variantě 256GB úložiště. Podle obvykle dobře informovaného webu SamMobile to však není pravda a jejich základní verze budou mít stejnou kapacitu úložiště jako řada Galaxy S22, tedy 128 GB.

Zmíněný únik také tvrdil, že modely S23 a S23+ budou disponovat ve všech paměťových konfiguracích pouze 8 GB operační paměti. SamMobile však oponuje, že varianty s větším úložištěm budou dostupné s vyšší operační pamětí. Doplnil, že dostupnost těchto verzí se bude lišit trh od trhu.

Všechny modely Galaxy S23 by jinak měly dostat do vínku čipset Snapdragon 8 Gen 2 (nebo jeho „vysokofrekvenční“ verzi), 120Hz Super AMOLED displeje, 12MPx selfie kamerku, stereo reproduktory a stupeň krytí IP68. Modely S23 a S23+ budou mít údajně 50MPx hlavní fotoaparát, 10MPx teleobjektiv s trojnásobným přiblížením a 12MPx ultraširokoúhlý objektiv, zatímco model S23 Ultra se bude pyšnit 200MPx hlavním fotoaparátem, který by měly doplnit dva 10MPx teleobjektivy s trojnásobným a desetinásobným zoomem a 12MPx „širokáč“. Všechny modely budou údajně podporovat natáčení videí v rozlišení 8K při 30 fps. Řada bude představena příští měsíc.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.