Zavřít reklamu

Samsung oznámil, že 46 jeho nových produktů a služeb získalo ocenění CES 2023 Innovation Awards. Jedná se o program vyhlašovaný každoročně společností Consumer Technology Association (jinak také pořadatelem veletrhu spotřební elektroniky CES), který oceňuje vynikající design a technické aspekty napříč nejrůznějšími kategoriemi spotřební elektroniky.

Samsung byl oceněn ve vícero kategoriích, což podle jeho slov posiluje jeho závazek poskytovat spotřebitelům propojený a přizpůsobitelný zážitek a zároveň přispívat k ekologicky uvědomělému světu. Zároveň spotřebitele vyzval, aby se k němu připojili při dělání každodenních změn, jež mají významný dopad na životní prostředí. Společnost ujistila, že i nadále hodlá investovat do udržitelných materiálů, energetické efektivity a recyklace a že chce ve všech svých evropských, amerických a čínských zařízeních snížit uhlíkovou stopu pomocí 100% obnovitelné energie.

Produkty Samsungu byly oceněny v kategoriích Digital Imaging/Photography (digitální zobrazování/fotografie), Mobile Devices & Accessories (mobilní zařízení a příslušenství), Digital Health (digitální zdraví), Smart Home (chytrá domácnost), Home Appliances (domácí spotřebiče), Wearable Technologies and Video Displays (nositelné technologie a videodispleje), Home AV Components & Accessories (Domácí audio-video komponenty a příslušenství), Gaming (hraní) a Software & Mobile Apps (software a mobilní aplikace).

Mezi oceněnými produkty byly například skládací smartphony Galaxy Z Fold4 (v kategoriích Digital Imaging/Photography, Mobile Devices & Accessories a Gaming), Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition (Digital Imaging/Photography a Mobile Devices & Accessories), chytré hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro (Digital Health a Wearable Technologies), aplikace Samsung Wallet a SmartThings Energy (Software & Mobile Apps), produkty řady Bespoke AI Laundry (Smart Home a Home Appliances) nebo fotosenzor ISOCELL HP3 (Digital Imaging/Photography).

Produkty Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.