Zavřít reklamu

Samsung ve velkém zabodoval na prestižní akci Mobile Industry Awards 2022 (MIA), která se konala minulý týden v Londýně. Byl vyhlášen nejlepším smartphonovým výrobcem roku a nejlepším telefonem roku se stala jeho aktuální nejvyšší „vlajka“ Galaxy S22 Ultra.

Samsung vyhrál cenu smartphonového výrobce roku (Smartphone Manufacturer of the Year), protože nabídl širokou škálu zařízení jak pro domácnost, tak podnikovou sféru, a z důvodu dlouhodobě vynikajících zákaznických služeb a podpory. Jeho finálovými soupeři byly společnosti Motorola a Oppo.

MIA ocenila jako telefon roku (Phone of the Year) Galaxy S22 Ultra, protože splnil několik kritérií. Nejlepší telefon musí nejen dobře vypadat, ale také nabízet skvělé specifikace, funkce a služby a zároveň oslovit široké spektrum zákazníků. A to vše nejvyšší model řady Galaxy S22 splňuje do puntíku.

Stojí za zmínku, že porota se zabývala telefony, které byly v prodeji od 1. října loňského roku do 30. července roku letošního. Galaxy S22 Ultra byl vybrán ze skupiny 10 finalistů, kterou kromě něj tvořily telefony Galaxy A53 5G, iPhone 13, Google Pixel 6, Motorola Edge 20 Pro, OnePlus 10 Pro, Oppo Find X5 Pro, Realme GT2, Sony Xperia 1 IV a Xiaomi Mi 11.

Telefon Galaxy S22 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.