Zavřít reklamu

Aplikace Samsungu Expert RAW pro nadšence do mobilní fotografie dostala v poslední době řadu nových funkcí a vylepšení (viz například zde nebo zde). Nyní pro ni korejský obr vydal další aktualizaci. Co přináší?

Nejnovější verze aplikace Expert RAW (2.0.04.1) vylepšuje – stejně jako ta předchozí – kvalitu obrazu. Kromě toho opravuje některé blíže nespecifikované chyby, které byly nalezeny v předchozích verzích, a vylepšuje stabilitu a spolehlivost. Aplikace je kompatibilní s novějšími špičkovými telefony Samsungu, včetně Galaxy Note20 Ultra, S20 Ultra, S21 Ultra, řady S22 a skládacích smartphonů Galaxy Z Fold2, Z Fold3 a Z Fold4.

Před několika týdny obdržela aplikace obří update, který do ní přidal funkce astrofotografie a multiexpozičního fotoaparátu. Nedávno také Samsung vydal novou aplikaci Camera Assistant, která umožňuje měnit další nastavení fotoaparátu (u nás bohužel není dostupná). S těmito dvěma aplikacemi je korejský gigant pravděpodobně jediným výrobcem smartphonů, který pro ně nabízí tolik fotografických funkcí. Nejnovější verzi Expert RAW si můžete stáhnout zde (oficiální obchod Samsungu Galaxy Store u nás nabízí starší verzi).

Dnes nejčtenější

.