Zavřít reklamu

Profesionální fotoaplikace Samsungu Expert RAW dostala před pár dny velkou aktualizaci, která na telefony řady Galaxy S22 přinesla funkce astrofotografie a multiexpozičního fotoaparátu. Nyní pro ni korejský obr začal vydávat nový update, který přináší lepší kvalitu obrazu a opravu některých chyb.

Samsung u nové aktualizace pro Expert RAW nespecifikoval, jak přesně se kvalita obrazu u snímků zlepšila. Neupřesnil ani, jaké bugy opravuje. Jisté každopádně je, že nebyla vyřešena chyba u režimu Astrofotografie, která někdy způsobuje padání telefonů, když je aktivní funkce Sky Guide. Můžeme tedy doufat, že bude opravena v jedné z příštích aktualizací.

Nejnovější verzi Expert RAW (2.0.03.1) si můžete stáhnout zde. Aplikace debutovala v loňském roce na telefonu Galaxy S21 Ultra a od té doby se rozšířila na řadu Galaxy S22, skládací smartphony Galaxy Z Fold2, Z Fold3 a Z Fold4 a starší vlajkové lodě Galaxy S20 Ultra a Note20 Ultra. Umožňuje manuálně měnit citlivost, vyvážení bílé, rychlost závěrky, expozici a ohniskovou vzdálenost všech zadních fotoaparátů.

Související články

Dnes nejčtenější

.