Zavřít reklamu

Aplikace Samsungu pro nadšence do mobilní fotografie Expert RAW dostala novou aktualizaci. Ta ji povyšuje na verzi 2.0.00.3 a přináší podporu pro novou skládačku Galaxy Z Fold4, vylepšuje kvalitu fotek za horších světelných podmínek a přidává vlastní presety.

Pokud plánujete používat Galaxy Z Fold4 pro focení a zjistíte, že výchozí aplikace vám nestačí, Expert RAW může být přesně tím, co hledáte. Aplikace přináší profesionální nástroje a ovládací prvky fotoaparátu a maximalizuje potenciál telefonu. Mimo to uživatelům umožňuje exportovat soubory formátu RAW pro úpravy v profesionálních editorech fotografií, jako je Photoshop.

Aplikace debutovala loni na telefonu Galaxy S21 Ultra a od té doby se rozšířila na další špičkové smartphony Samsungu, včetně Galaxy S22 Ultra a loňského Foldu. Nyní se k nim připojuje nový Fold. Kromě podpory Foldu4 nová verze aplikace také zlepšuje (přesněji řečeno má zlepšovat) kvalitu fotografií za zhoršených světelných podmínek. Tu mělo ostatně vylepšovat již několik předchozích updatů.

A konečně, aktualizace přidává také podporu pro vlastní presety. Ty uživatelům umožňují vytvářet v „appce“ vlastní předvolby pro řadu nastavení fotoaparátu, což jim může ušetřit mnoho času. Nejnovější verzi aplikace můžete stahovat zde (pokud vám odkaz nefunguje, zkuste tento).

Galaxy Z Fold4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.