Zavřít reklamu

Už je to téměř půl roku, co Samsung vydal fotoaplikaci Expert RAW. Jde o oficiální titul korejského giganta, který uživatelům umožňuje pořizovat fotografie ve formátu RAW a manuálně ovládat nastavení jako rychlost závěrky, citlivost nebo vyvážení bílé. Nyní pro ni Samsung vypustil nový update, který má vylepšovat kvalitu snímků pořízených za zhoršených světelných podmínek.

Aplikace Expert RAW byla původně dostupná pouze pro loňskou „vlajku“ Galaxy S21 Ultra, Samsung se však rozhodl ji později zpřístupnit pro více zařízení. Těmi jsou konkrétně Galaxy Z Fold3, řada Galaxy S22, Galaxy Note 20 Ultra a Galaxy Z Fold2.

Nyní začal Samsung pro aplikaci vydávat nejnovější aktualizaci, která nese verzi 1.0.01. Poznámky k vydání se zmiňují o tom, že byla vylepšena ostrost snímků za „extrémně špatných světelných podmínek“. Nic více nový update nepřináší. Aktualizaci si můžete stáhnout otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat. Pokud aplikaci ještě nemáte, můžete si ji (v nejnovější verzi) stáhnout z obchodu Galaxy Store zde. Samozřejmě se předpokládá, že vlastníte nějaký z výše uvedených telefonů.

Dnes nejčtenější

.