Zavřít reklamu

Před nedávnem do éteru pronikly fotografie pouzder pro model Galaxy S23, které rozporovaly jeho první rendery, konkrétně to, že jeho zadní fotoaparát se bude skládat ze tří samostatných senzorů po vzoru „vlajky“ Galaxy S22 Ultra. Nyní unikly snímky dalších pouzder pro Galaxy S23 (a také „pluskový“ a nejvyšší model), které naopak „bezmodulový“ design potvrzují.

Fotografie, které zveřejnil legendární leaker Ice universe, ukazují pouzdra třetích stran pro chystaný Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra. Prostřední model je na nich označen jako model Pro, takže není vyloučeno, že Samsung svůj prostřední model přejmenuje. Snímky potvrzují, že příští vlajková řada Samsungu bude mít jednotný design fotoaparátu. U základního a „pluskového“ modelu budou stát samostatně (a z těla vystupovat) tři čočky, u modelu Ultra pět (jednou z nich je modul laserového ostření).

Modely Galaxy S23 by jinak měly mít velmi podobné rozměry a stejný displej jako Galaxy S22, pohánět je bude podle všeho příští vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2 (a možná i příští Exynos) a údajně budou dostupné v méně barvách. Základní a prostřední model bude mít údajně lehce navýšenou kapacitu baterie. Řada bude na scénu velmi pravděpodobně uvedena v lednu nebo únoru příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.