Zavřít reklamu

Po podrobných renderech Galaxy S23 a S23+ z minulého týdne jsme se nyní dočkali pokračování v podobě dvou ochranných pouzder pro model S23. Obě prozrazují, že rozmístění tlačítek u nejmenšího modelu řady zůstanou stejné jako u Galaxy S22, zatímco výstup fotoaparátu bude mít nyní decentnější design v souladu s tím nastoleným u Galaxy Z Foldu4.

Jak uvádí GSMarena, tak podle nejnovějších zvěstí si Samsung Galaxy S23 zachová 6,1palcový AMOLED displej s mírně tlustšími rámečky. Rozměry telefonu jsou uváděny jako 146,3 x 70,8 x 7,6 mm, což prakticky odpovídá modelu S22. Zařízení bude údajně uvedeno na trh s čipsetem Snapdragon 8 Gen 2 nebo Exynos 2300, v závislosti na regionu samozřejmě. Zvěsti také naznačují stejně „rychlé“ 25W nabíjení.

Předchozí rendery ale počítaly s výstupy fotoaparátů po vzoru Galaxy S22 Ultra, kterému tedy vystupují jen ty, a není zde žádný souvislý blok. To naopak tyto kryty popírají, protože jasně odkazují právě spíše na model Galaxy Z Fold4. Zajímavé je, že podobný design fotoaparátu chystá také Samsung u chystaného modelu Galaxy A14, jehož rendery unikly o víkendu. Zdá se tedy, že Samsung ještě více sjednocuje svůj designový jazyk.

Telefony Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.