Zavřít reklamu

Včera byly oficiálně představeny nové vlajkové telefony Googlu, a tak se nyní může technologický svět plně soustředit na příští vlajkovou řadu Samsungu, tedy Galaxy S23. Z různých úniků z poslední doby o ní již leccos víme. Podle toho nejnovějšího se řada bude nabízet v omezeném množství barev.

Podle známého insidera v oblasti mobilních displejů Rosse Younga bude řada Galaxy S23 dostupná ve čtyřech barvách, a to černé, zelené, béžové a světle růžové. Oproti řadě Galaxy S22 by to byl docela značný krok zpět, protože ta se nabízí mimo jiné v bílé, černé, zelené, krémové, grafitové, růžově zlaté, dvou fialových, a dokonce i červené barvě. Do představení nové řady ale zbývá ještě hodně času, takže to nakonec může být úplně jinak. Nicméně je třeba připomenout, že Youngovy úniky jsou obvykle přesné.

Řada Galaxy S23 by se jinak od té současné neměla zvenčí prakticky lišit a podle všeho ji bude pohánět příští vlajkový čip Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2 (a možná také příští Exynos). Nejzajímavějším modelem bude nejspíše ten nejvyšší, tedy Ultra, který se bude jako první telefon Samsungu chlubit 200MPx fotoaparátem, a údajně také přijde s vylepšenou čtečkou otisků prstů. Řada bude s největší pravděpodobností představena v lednu nebo únoru příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.