Zavřít reklamu

I když je řada Galaxy S23 ještě daleko před svým představením, do éteru již nějakou dobu pronikají „zákulisní“ zprávy o jejím nejvyšším modelu, tedy Galaxy S23 Ultra. Nyní je tu nový únik, který tvrdí, že dostane do vínku stejný design fotoaparátu jako Galaxy S22 Utra.

Podle leakera Ice universe bude mít Galaxy S23 Ultra „na 100 %“ stejný design zadního fotoaparátu jako současná Ultra. To znamená, že bude mít pět samostatně stojících čoček (jedna z nich bude modul pro laserový autofokus) ve dvou řadách, doprovázených LED bleskem. Podle Ice universe ostatně nezmění příští Ultra ani celkový design.

Galaxy S23 Ultra bude údajně disponovat novým, zatím ještě nepředstaveným 200MPx fotoaparátem Samsungu a také novou čtečkou otisků prstů z dílny Qualcommu. Naopak stejná by měla zůstat kapacita baterie. Jako ostatní modely příští vlajkové řady korejského obra jej bude s největší pravděpodobností pohánět čipset Snapdragon 8 Gen 2. Do představení řady zbývá ještě hodně času, dočkat bychom se mohli v únoru 2023.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.