Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme vás informovali, že příští nejvyšší vlajková loď Samsungu Galaxy S23 Ultra by mohla používat jeho nový, ještě neoznámený 200MPx snímač. Legendární leaker Ice universe nyní přišel s informací, že tímto senzorem bude ISOCELL HP2, který prý velikostí pixelů zapadne mezi již představené 200MPx senzory ISOCELL HP1 a ISOCELL HP3.

Podle Ice universe bude mít senzor ISOCELL HP2 velikost pixelů 0,60 μm. Pro připomenutí: ISOCELL HP1 má velikost pixelů 0,64 μm a nedávno představený ISOCELL HP3 0,56 μm.

Tento týden se v éteru objevila informace, že Galaxy S23 Ultra by mohla disponovat fotoaparátem s rozlišením 450 MPx, to nám ale připadá jako hodně divoká spekulace. Divokou spekulací naopak nemusí být nedávný únik, podle něhož se periskopický teleobjektiv telefonu nedočká vylepšení.

Řada Galaxy S23 je ještě daleko, podle všeho bude představena v lednu nebo únoru příštího roku. S jistotou se o ní v tuto chvíli dá říci pouze to, že ji bude exkluzivně pohánět příští špičkový Snapdragon (s největší pravděpodobností Snapdragon 8 Gen 2).

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.