Zavřít reklamu

Příští Galaxy Unpacked již klepe na dveře, a v éteru se tak v posledních dnech objevují stále „výživnější“ úniky produktů, které má Samsung v rámci akce představit. Tím posledním jsou nové rendery hodinek Galaxy Watch5.

Nové obrázky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro zveřejnil na webu 91Mobiles dnes již legendární leaker Evan Blass. První zmíněný model je na nich vidět ve fialové (Bora Purple), růžově zlaté a tmavě šedé barvě (podle pár týdnů starého úniku bude dostupný ještě v modré), druhý v černé a titanově šedé.

Podle předchozích leaků bude standardní model dostupný ve velikostech 40 a 44 mm, zatímco model Pro jen v jedné, a to 45milimetrové. Oba modely se budou nabízet v LTE a Bluetooth variantách. Softwarově poběží na systému Wear OS 3.5 a nadstavbě One UI Watch 4.5.

Očekává se také, že budou disponovat Super AMOLED displeji, stupněm krytí IP68, senzorem pro měření tělesného složení těla, senzorem EKG a možná i snímačem pro měření tělesné teploty, delší výdrží baterie a rychlejším bezdrátovým nabíjením a vyměnitelnými řemínky. Kromě nich Samsung v rámci příštího Galaxy Unpacked představí také „ohýbačky“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a sluchátka Galaxy Buds2 Pro.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.