Zavřít reklamu

Do éteru pronikly další oficiální rendery příštích „ohýbaček“ Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Ukazují je ze všech možných úhlů a ve všech barevných variantách.

Nové vysoce kvalitní rendery zveřejnil prostřednictvím webu 91Mobiles dnes již legendární leaker Evan Blass. Galaxy Z Fold4 se na nich ukazuje v béžové (krémové), šedé a černé barvě a Galaxy Z Flip4 v šedé, fialové (Bora Purple), světle modré a růžově zlaté. Oba telefony jsou od svých předchůdců prakticky k nerozeznání.

Čtvrtý Fold má oproti „trojce“ tenčí kloub a podle neoficiálních zpráv z poslední doby bude kompaktnější a lehčí. Obě zařízení disponují na boku umístěnou čtečkou otisků prstů, stereo reproduktory a USB-C portem. Očekává se také, že budou mít méně viditelnou rýhu na ohebném displeji či voděodolnost podle standardu IPX8. Pohánět je bude aktuální vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8+ Gen 1. Uvedeny na scénu budou v rámci příští akce Galaxy Unpacked již za necelé dva týdny. Spolu s nimi budou představeny i chytré hodinky Galaxy Watch5 a zřejmě i sluchátka Galaxy Buds2 Pro.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.