Zavřít reklamu

Jen dva týdny po vydání čtvrté betaverze nadstavby One UI Watch 4.5 začal Samsung na hodinky Galaxy Watch4 a Watch4 Classic vypouštět novou betu. Ta opravuje některé chyby a vylepšuje výkon hodinek.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi končící označením ZVG7 a má necelých 170 MB. Podle poznámek k vydání update vylepšuje stabilizaci ciferníku, opravuje problémy s oprávněními souvisejícími s hodinami a problém s neobnovováním stažených ciferníků. Samsung také zlepšil přesnost zabudovaného kompasu, snížil spotřebu energie a vylepšil nabíjecí výkon Galaxy Watch4 a Watch4 Classic. K instalaci nové aktualizace je potřeba si nejprve na telefon nainstalovat nejnovější verzi (2.2.11.220718) aplikace Galaxy Watch4 Plugin.

Samsung kromě toho na své komunitní stránce spustil oficiální fórum pro betu nadstavby One UI 5.0. Znamená to, že beta program by se mohl otevřít veřejnosti již velmi brzy. Jako obvykle bude dostupný pouze na vybraných trzích, na kterých konkrétně, v tuto chvíli není známo (měl by však zahrnovat i některé evropské země).

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.