Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung by měl již za několik týdnů odhalit řadu novinek, včetně „ohýbaček“ Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4 a sluchátek Galaxy Buds Pro 2. Korejský technologický obr v srpnu podle všeho představí také nové chytré hodinky Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro, které se nyní objevily na prvních renderech.

Galaxy Watch5 rendery, které prostřednictvím webu 91Mobiles zveřejnil legendární leaker Evan Blass, odhalují design modelů Galaxy Watch5 a Watch5 Pro ve vysokém rozlišení a ze všech úhlů. Model Pro vypadá podobně jako loňský model Galaxy Watch4 Classic. Nese interní označení Project X a podle všeho bude dostupný ve dvou barvách: černé a titanově šedé, avšak bez otočné lunety.

Základní model Galaxy Watch5 má kódový název Heart a designem připomíná Galaxy Watch4. Měl by se prodávat ve dvou velikostech a nabízet se ve více barvách než model Pro. Oba modely bude softwarově pohánět ze systému Wear OS 3.5 vycházející nadstavba One UI Watch 4.5. Oboje hodinky by jinak měly disponovat Super OLED displeji s ochranou Gorilla Glass, GPS, snímačem srdečního tepu, senzorem EKG a senzorem pro měření tělesné stavby, stupněm odolnosti IP68 a vyměnitelnými řemínky. Existuje jistá šance, že nakonec budou vybaveny teploměrem.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.