Zavřít reklamu

Samsung je známý tím, že své nové „vlajky“ nabízí v některých exkluzivních barvách. Tyto barvy jsou často dostupné pouze prostřednictvím jeho online obchodu. Je dost dobře možné, že korejský obr to samé učiní i v případě ohebného telefonu Galaxy Z Fold4.

Jednou z nabízených barev pro příští Fold by mohla být tmavě červená (Dark Red). Podle zdrojů webu SamMobile bude Fold4 v této barevné variantě dostupný jen ve velmi omezeném množství.

Jak si možná vzpomínáte, Samsung představil smartphone Galaxy S22 Ultra také v červené barvě. Ta je též dostupná exkluzivně prostřednictvím jeho internetového obchodu (spolu se dvěma dalšími). Je tak pravděpodobné, že příští generace Foldu bude dostupná kromě tmavě červené i v dalších exkluzivních barvách. Vzhledem k tomu, že exkluzivní barvy vlajkových lodí Samsungu u nás předtím nebyly k dostání, není pravděpodobné, že tomu bude u Foldu4 jinak.

Galaxy Z Fold4 by měl být spolu s další „skládačkou“ Galaxy Z Flip4 a chytrými hodinkami Galaxy Watch5 a patrně i sluchátky Galaxy Buds Pro 2 představen už za několik týdnů. Již předtím do éteru pronikly jeho prakticky kompletní specifikace.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.