Zavřít reklamu

Před pár dny pronikly do éteru některé údajné parametry nového dotykového pera Samsungu S Pen Pro. Nyní, pouhý den před konáním očekávané akce Galaxy Unpacked, uniklo krátké video, které odhaluje jeho design.

Podle ani ne čtvrt minuty trvajícího videa zveřejněného na Twitteru bude mít S Pen Pro na přední straně tlačítko s bílou statusovou LED diodou. Blízko konce stylusu se nachází další tlačítko (lépe řečeno přepínač), v tuto chvíli však není jasné, k čemu slouží.

Podle předchozího leaku má S Pen Pro disponovat nabíjecím USB-C portem, na videu ale žádný port k vidění není (je však možné, že je skrytý).

Pero bude zřejmě dostupné pouze v jedné barvě, a to černé. Bude kompatibilní s telefonem Galaxy S21 Ultra a chystaným skládacím smartphonem Galaxy Z Fold 3. Korejský technologický obr již dříve potvrdil, že pro smartphone také vyvinul speciální S Pen s názvem S Pen Fold Edition.

Více informací o nových perech se dozvíme již zítra v rámci akce Galaxy Unpacked, kde má Samsung kromě třetího Foldu představit také další „ohýbačku“ Galaxy Z Flip 3, nové chytré hodinky Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2.

Související články

Dnes nejčtenější

.