Zavřít reklamu

Jen pár týdnů poté, co se chystané hodinky Samsungu Galaxy Watch 4 Classic podle všeho objevily ve videu věnovanému aplikaci Good Lock, prosákly na internet jejich první fotografie. Ukazují to, co jsme viděli na dosud uniklých renderech, tedy otočnou lunetu a dvě  barevné varianty – jednu stříbrnou s bílým řemínkem a druhou celou v černé.

Podle neoficiálních zpráv budou Galaxy Watch 4 Classic dostupné ve dvou velikostech – 42 a 46 mm. Na fotografiích se zdá být zachycený větší model, ovšem bez přímého porovnání je těžké to říci s jistotou. V závislosti na velikosti by měly být napájeny baterií s kapacitou 247 či 340 mAh a mít AMOLED displej s úhlopříčkou 1,19 nebo 1,36 palců.

Hodinky podle dostupných neoficiálních informací dostanou do vínku také nový čipset Samsungu Exynos W920, funkce měření tělesného tuku, srdečního tepu, kyslíku v krvi, EKG, sledování spánku a detekce pádu, až 40 sportovních režimů, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, stupeň krytí IP68, volitelnou 4G LTE konektivitu a softwarově je bude pohánět nová platforma One UI Watch.

Galaxy Watch 4 Classic budou spolu s dalšími chystanými hodinkami Samsungu Galaxy Watch 4 odhaleny již příští týden ve středu v rámci akce Galaxy Unpacked.

Související články

Dnes nejčtenější

.