Zavřít reklamu

Skoro by se chtělo říci – co den, to nový leak týkající se příštích chytrých hodinek Samsungu Galaxy Wear 4. Poté, co je (a model Wear 4 Classic) předčasně zalistoval kanadský Amazon, mihly se ve videu o vývojářích aplikace Good Lock a do éteru pronikla informace o jejich údajném hardwaru, se nyní objevily na prvních uniklých fotografiích. Na ruce je má kapitánka jihokorejského olympijského volejbalového týmu Kim Yeon-kyung.

Model, který Kim Yeon-kyung nosí, je podle všeho vybaven páskem olivově zelené barvy, která již dříve unikla na renderech. Tělo hodinek má pak barvu černou, kteroužto variantu jsme na renderech již také mohli vidět.

Není vyloučeno, že jako v případě zmíněného videa šlo o záměrný leak. Nicméně s ohledem na to, jak Samsung v poslední době dává najevo nelibost nad množícími se úniky jeho chystaných zařízení, se spíše přikláníme k možnosti, že nejnovější únik si zkrátka neuhlídal.

Galaxy Watch 4 by měly do vínku dostat funkce sledování spánku, měření srdečního tepu, kyslíku v krvi, tělesného tuku, krevního tlaku, EKG a detekce pádu, Super AMOLED displej s úhlopříčkou 1,19 (verze s velikostí 40 mm) a 1,36 palců (44mm verze), nový čip Exynos W920, 1,5 GB operační paměti, 16GB úložiště, stupeň krytí IP68 a vojenský standard odolnosti MIL-STD-810G, mikrofon, reproduktor, Wi-Fi b/g/n, LTE, Bluetooth 5.0, GPS, NFC, bezdrátové nabíjení a dvoudenní výdrž baterie. Jisté je, že softwarově je bude pohánět nový operační systém One UI Watch.

Hodinky budou spolu s modelem Wear 4 Classic představeny v rámci akce Galaxy Unpacked 11. srpna.

Dnes nejčtenější

.