Zavřít reklamu

Kolem připravované budoucí top-řady jihokorejské společnosti je už nyní mnoho povyku, to má jeden hlavní důvod – série Galaxy S20 nebyla příliš úspěšná ani zajímavá, dokonce se jí prodalo o polovinu méně než za stejné období telefonů Galaxy S10. Spousta zákazníků má tak od Galaxy S21 velká očekávání a dnešní snímky napovídají tomu, že je skutečně na co se těšit, nedočkavé jedince uspokojí detailní snímky Galaxy S21+, které se dnes dostaly na internet. „Potvrzeny“ jsou také rozměry tohoto středního modelu.

V galerii článku můžete spatřit stříbrné provedení Galaxy S21+, které je velmi krásně zpracované v programu CAD. Všimnout si můžete spousty podrobností, které jsme popsali v článku o snímcích Galaxy S21. Pojďme se raději zaměřit na druhou část dnešního úniku a to jsou rozměry – v případě Galaxy S21+ můžeme počítat s následujícími čísly: 161.55 x 75.6 x 7.86mm. Tyto údaje jsou téměř na chlup totožné s těmi, které spatřily světlo světa už před více než měsícem. Oproti jeho sourozenci ze současnosti Galaxy S20+, jehož rozměry jsou 161.9 x 73.7 x 7.8mm, se tedy nebude jednat o nijak dramatickou změnu. Do takto velkého těla by měly být vsazený plochý displej o úhlopříčce 6,7 placů, prakticky kompletní specifikace chystané vlajkové řady Galaxy S21 si můžete prostudovat zde.

Řady Galaxy S21 bychom se měli dočkat už 14. ledna příštího roku, téže data by jihokorejský technologický gigant měl odhalit také nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro.

Související články

Dnes nejčtenější