Zavřít reklamu

Představu o designu budoucí vlajkové řady Samsungu – Galaxy S21 máme již nějakou dobu, avšak nyní se objevily snímky, které pokud nejsou úplně reálné, jsou skutečnosti přinejmenším velmi blízko a je o co stát.

O tyto CAD rendery se postaral Kero Kim a na svém Twitteru je sdílel také notoricky známý „únikář“ @IceUniverse. Jak můžete vidět v galerii tohoto článku, snímky skutečně nenechávají představivosti žádný prostor. Co je z obrázků na první pohled jasné? Opět se nám „potvrzuje“, že Galaxy S21 a S21+ budou vybaveny plochým displejem. Jak na tento krok budou reagovat zákazníci bude zajímavé sledovat, já osobně mám „pluskový“ model a zaoblený displej jsem si oblíbil a funkci aplikace na okraji aktivně používám. Bohužel model Galaxy S21 Ultra na renderech z přední strany zachycen není a tudíž pro představu nám budou muset stačit dříve uniklé snímky. Výřez pro přední fotoaparát je situovaný doprostřed, rámečky kolem zobrazovací panelu dosáhly minimálních rozměrů. Znovu vidíme oblast zadních fotoaparátů s úplně novým a netradičním designem umístěnou do levé části zad telefonu, přisvětlovací dioda se nachází u Galaxy S21 a Galaxy S21+ mimo tuto oblast. Ve spodní části smartphonu můžeme nalézt nabíjecí konektor, reproduktor a mikrofon, naopak nedočkáme se 3,5mm jacku. Druhý mikrofon vidíme na vrchní straně zařízení a to v páru se slotem na microSD kartu. Poslední záležitostí, kterou opět spatřujeme na snímcích, je barevné provedení Galaxy S21, všechny varianty máme krásně vedle sebe. Galaxy S21 přijde v bílé, šedé, fialové a růžové, Galaxy S21+ v stříbrné, černé a fialové a Galaxy S21 Ultra v černé a stříbrné úpravě.

Řadu Galaxy S21 by měl Samsung představit online s největší pravděpodobností 14. ledna 2021, na pultech obchodů by se pak smartphony měly objevit 29. ledna. Jak se vám líbí jednotlivé barvy? Který model zvolíte? Preferujete zaoblený nebo plochý displej? Podělte se s námi v komentářích pod článkem.

Dnes nejčtenější

.