Zavřít reklamu

Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o tom, že řada Galaxy Note příští rok končí, tuto tezi navíc „potvrdil“ i další únik. Podle posledních zpráv to však vypadá, že jihokorejská společnost neukončí úspěšnou sérii smartphonů tak drasticky. Vypadá to, že Samsung začal nenápadně stahovat řadu Galaxy Note z trhu a příští rok představí pouze jediný model této série.

 

Dnešní únik informací se ale netočí jen kolem Galaxy Notu, týká se také budoucí vlajkové řady – Galaxy S21, konkrétně varianty Galaxy S21 Ultra. Pro tento model totiž údajně Samsung objednal digitizéry, jejichž umístění pod displejem zajistí podporu stylusu S Pen, „potvrzují“ se tak předchozí spekulace o tom, že jihokorejský technologický gigant přinese S Pen do řady Galaxy S.

Kromě série Galaxy S by měl S Pen přijít také mezi skládací telefony, konkrétně by se měl objevit u modelu Galaxy Z Fold. To by znamenalo celkem tři zařízení s kterými bychom mohli používat známý stylus, to ale Samsung nechce, naopak, bude se nažit přimět zákazníky k tomu, aby přišli na chuť nové technologii skládacích smartphonů. Nedávné zprávy hovořili o tom, že Samsung příští rok už nepředstaví žádný nový model řady Galaxy Note, avšak nyní to vypadá, že přeci jen jeden bude, další podrobnosti o něm však ještě nejsou známy. Pokud se tyto zprávy prokážou jako pravdivé, můžeme říci, že Samsung začal nenápadně stahovat řadu Note z trhu. Dnes se o příštím Notu „dozvídáme“ pouze jedinou věc a sice, že bychom se jej měli dočkat příští rok v červnu po boku skládacího telefonu Galaxy Z Fold 3. Na to, zda se skutečně dočkáme S Pen u Galaxy S21 už ale nebudeme muset čekat dlouho, oficiálního odhalení nových vlajkových lodí Galaxy S bychom měli být svědky už 14. ledna příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.