Zavřít reklamu

Před několika dny jsem vám přinesli informaci o možném konci řady Samsung Galaxy Note. Tato zpráva všechny zaskočila a leckdo jí nepřikládal žádnou váhu. Na internet však unikly další novinky hovořící o tom, že Galaxy Note příští rok skutečně končí. „Potvrzují“ zvěsti o tom, že telefony Galaxy S21 Ultra a Galaxy Fold 3 přijdou s podporou stylusu S Pen a „víme“ také, kdy se další generace skládacího smartphonu dočkáme.

O novinky se podělil korejský deník Aju News, podle jeho zpráv z ověřeného zdroje, Samsung už příští rok skutečně neuvede na trh další generaci legendární řady Galaxy Note. Jeho stylus se má přesunout do série Galaxy S, konkrétně k modelu Galaxy S21 Ultra a také mezi skládací telefony, jmenovitě Galaxy Z Fold 3. Poprvé se dovídáme také o datu představení další generace ohebného smartphonu z dílny jihokorejského technologického giganta, to by mělo připadnout na červen 2021.

Možná si vzpomínáte, že do displeje ohebných telefonů Samsungu bylo možné udělat rýhu i pouhým nehtem, proto podpora S Pen absolutně nepřipadala v úvahu. Uniklé zprávy však hovoří o tom, že se jihokorejské společnosti podařilo vyrobit druhou generaci UTG (ultra-thin glass) kryjící displej a díky tomu bude možno používat s nadcházejícím skládacím telefon S Pen.

Poslední záležitostí, o které článek jihokorejského deníku hovoří je fotoaparát pod displejem, o kterém jsme vás už také informovali. Ten by se skutečně měl u Galaxy Z Fold 3 objevit. Samsung prý také zvažoval u tohoto modelu použít vysouvací fotoaparát, jaký jsme mohli vidět u některých klasických telefonů, nakonec od tohoto řešení však upustil a to z důvodu spolehlivosti celého mechanismu.

Věříte zprávám o konci populární řady Galaxy Note? Těšíte se na skládací budoucnost u Samsungu? Podělte se s námi v komentářích.

Anketa

Koupili byste si raději Samsung Galaxy Note 21 nebo Galaxy Z Fold 3?

Galaxy Note 21 79,66 %
Galaxy Z Fold 3 20,34 %
Celkem hlasovalo: 59

Související články

Dnes nejčtenější