Zavřít reklamu

Samsung pokračuje v testování betaverze uživatelské nadstavby One UI 3.0 poté, co dočasně pozastavil beta program kvůli minulý týden se objevivšímu problému s extrémně rychlým vybíjením baterie zejména v modelech řady Galaxy Note 10. Testování nadstavby znovu začalo právě dnes, a to na obou variantách (5G a LTE) ohebného telefonu Galaxy Z Flip.

Testování v tuto chvíli pokračuje jen v Jižní Koreji, nicméně to by nemělo vypovídat nic o budoucí dostupnosti beta programu – je to pravděpodobně pouze odraz toho, jaký specifický segment trhu Galaxy Z Flip představuje.

Ještě tento týden se do programu budou moci přihlásit majitelé smartphonů řady Galaxy S10 a ohebného telefonu Samsungu Galaxy Z Fold 2. Řada Galaxy S20 nebyla vývojem událostí z minulého týdne zasažena a i nadále dostává experimentální aktualizace.

Ostrá verze nejnovější verze nadstavby by měla dorazit ještě v listopadu, a to nejprve na současné vlajkové řady Galaxy S20 a Galaxy Note 20. Potom by ji měly dostat ohebné telefony Galaxy Fold a Galaxy Z Fold 2, řada tabletů Galaxy Tab S7 a později i vlajkové řady z minulého roku (tedy Galaxy S10 a Galaxy Note 10) či některé modely řady Galaxy A.

Dnes nejčtenější

Další články