Zavřít reklamu

Vybrané varianty ohebného telefonu Samsungu Galaxy Z Fold 2 již začaly dostávat listopadový bezpečnostní update. Neobvyklé je, že je se tak děje jen týden a něco poté, co na zařízení „přistála“ bezpečnostní aktualizace za tento měsíc.

Update s velikostí 350 MB nese firmwarové označení F916BXXU1BTJB, což potvrzuje, že jeho cílem je model SM-F916B alias Galaxy Z Fold 2. V tuto chvíli není jasné, co nového z hlediska bezpečnosti přináší, případně jaké chyby opravuje, jelikož Samsung pro něj zatím nevydal oficiální changelog (lze však očekávat, že tak učiní v nejbližších dnech).

Aktualizace nese datum 1. listopadu, což z nejnovějšího skládacího telefonu Samsungu činí první androidové zařízení, které ji dostává. Připomeňme, že říjnový update začal Samsung na Galaxy Z Fold 2 vydávat 21. října, takže nový na něj zamířil v nezvykle krátké době. Říjnová bezpečnostní aktualizace byla letos jednou z nejdůležitějších, protože opravovala pět kritických chyb v zabezpečení Androidu a přes dvě desítky zranitelností nalezených v softwaru technologického obra, z nichž jednu mohli hackeři zneužít k získání přístupu k uživatelskému obsahu aplikace Secure Folder a SD kartám.

Nejnovější update nyní podle všeho dostávají uživatelé v Nizozemsku a není jasné, kdy se rozšíří do dalších zemí.

Související články

Dnes nejčtenější

.