Zavřít reklamu

Září sice pomalu končí, to ale neznamená, že by Samsung skončil s distribucí zářijových aktualizací pro svá zařízení. Tento týden přišli v tomto směru na řadu například majitelé tabletů Samsung Galaxy Tab S5e, majitelé smartphonů řady Galaxy Note 10 se zase mohou těšit na grafickou nadstavbu One UI 2.5.

Společnost Samsung před pár měsíci zahájila distribuci operačního systému Android 10 pro své tablety Galaxy Tab S5e. Nyní firma přichází s další aktualizací firmwaru pro tento model, a to s dlouho a netrpělivě očekávanou grafickou nadstavbou One UI 2.5. Zmíněná aktualizace se postupně rozšíří mezi všechny uživatele ve všech regionech. Podle dostupných zpráv se zatím aktualizace s nadstavbou One UI 2.5 dočkali majitelé tabletů Galaxy Tab S5e v Evropě a na Středním Východě, aktualizace se postupně dostává také k uživatelům v Jižní Koreji, Číně a dalších asijských zemích. Aktualizace firmwaru nese označení T720XXU1CTI1, o její dostupnosti se mohou uživatelé přesvědčit v nastavení svých tabletů v sekci softwarových aktualizací. Aktualizace přináší také novinky v podobě Wireless DeX, živého přepisu nebo funkce Nearby Share.

 

Aktualizace se dočkaly také smartphony produktové řady Galaxy Note 10. Majitelé modelů Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+ se postupně dočkají zářijové bezpečnostní aktualizace. Zmíněné vlajkové lodě mezi smartphony od Samsungu se také nedávno dočkaly příchodu nadstavby One UI 2.5, k aktualizaci ale výjimečně došlo v o něco pomalejším tempu než je obvyklé. I v tomto případě by nicméně měli postupně přijít na řadu uživatelé ve všech zemích světa. Smartphony produktové řady Galaxy Note 10 by se také počátkem příštího roku měly dočkat grafické nadstavby One UI 3.0.

Související články

Dnes nejčtenější

.