Zavřít reklamu

Pokud jste majiteli nových tabletů Samsungu Galaxy Tab S7 nebo S7+ a máte rádi hru Fortnite, máme pro vás dobrou zprávu. Multiplayerový hit lze na nich totiž nyní hrát v 90 snímcích za sekundu místo obvyklých 60 fps.

Ke hraní v superplynulých 90 fps je třeba aplikaci Fortnite aktualizovat nebo si ji stáhnout z obchodu Samsung Galaxy Store. Oficiální oznámení učinil americký web Samsungu, takže může nějakou chvíli trvat, než se update z USA rozšíří do dalších zemí.

V tuto chvíli není jasné, jestli se aktualizace dočkají i telefony vlajkové řady Galaxy S20 či smartphone Galaxy Note 20 Ultra, které jako vlajkové tablety podporují obnovovací frekvenci 120 Hz (teoreticky tak umožňují hrát hry až ve 120 fps). Je to však velmi pravděpodobné, protože není důvod, aby byla omezena pouze na tato zařízení. Na tomto místě připomeňme, že v 90 snímcích za sekundu mohou Fortnite hrát již od května majitelé telefonů OnePlus 8.

90 fps představuje významné vylepšení hratelnosti, nicméně je třeba mít na paměti, že hraní v tomto režimu bude spotřebovávat více energie, takže byste neměli být překvapeni, pokud jedna herní „seance“ na Galaxy Tab S7 či S7+ najednou potrvá poněkud kratší dobu.

Související články

Dnes nejčtenější

.