Zavřít reklamu

S listopadovou aktualizací Samsungu obsahující nejnovější bezpečnostní patch se – jak se zdá –„roztrhl pytel“. Poté, co ji již koncem minulého měsíce začal dostávat ohebný telefon Galaxy Z Fold 2 a krátce nato řada Galaxy S20 a několik dalších telefonů, ji technologický obr nyní vydává na trojici řad Galaxy S10, Galaxy Note 10 a Galaxy Note 20.

Zajímavé je, že každá řada dostává listopadovou aktualizaci s odlišnými poznámkami k vydání a firmwarovými verzemi. „Nejnudnější“ verze updatu dostávají telefony nejnovější vlajkové řady Galaxy Note 20, která přináší pouze a jen listopadový bezpečnostní patch.

U řady Galaxy S10 jsou poznámky k vydání aktualizace již o něco zajímavější – zmiňují se o vylepšeních fotoaparátu a stability Wi-Fi připojení. Nicméně jde pravděpodobně o stejný málo říkající changelog, jaký jsme již viděli několikrát předtím.

U řady Galaxy Note 10 není changelog v tuto chvíli známý, firmwarová verze však naznačuje, že obsahem aktualizace nejsou pouze bezpečnostní opravy a že by její součástí mohly být i nějaké novinky či vylepšení. Jakmile zjistíme více, článek podle toho aktualizujeme.

Pokud vlastníte telefon z výše zmíněných řad, můžete si dostupnost listopadové aktualizace zkontrolovat obvyklým způsobem – jděte do Nastavení, vyberte možnost Aktualizace softwaru a klepněte na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Dnes nejčtenější

.