Zavřít reklamu

O chystaných smartphonech série Galaxy S21 unikají informaci v poslední době velmi často, avšak nyní nastala několikadenní „pauza“, až dnes o sobě dává řada Galaxy S21 znovu vědět. Na internet se totiž dostala fotografie pravděpodobně tvrzeného ochranného skla na displej, pokud je fotografie skutečná, máme se skutečně na co těšit.

Nové fotografii, týkající se modelů Galaxy S21 a Galaxy S21+ sdílel na svém twitterovém účtu známý „unikář“ @IceUniverse. Na snímcích jsou zachyceny s největší pravděpodobností ochranná skla na displej telefonů. Co vše je z fotek jasně patrné? Zejména se nám znovu „potvrzuje“ dřívější informace o tom, že by Galaxy S21 a Galaxy S21+ měly být vybaveny plochým displejem. Oproti předchozím renderům to však vypadá, že by oba smartphony měli mít ještě o něco tenčí rámečky okolo displeje a to zejména v horní a spodní části. @IceUniverse také přidal render, jak by Galaxy S21+ mohl na základě těchto snímků vypadat, ten naleznete v galerii článku.

To, zda jsou snímky skutečné či nikoliv bohužel teď neposoudíme, avšak poměrně velká šance tady je. Výrobci příslušenství dostávají informace o ještě nepředstavených zařízeních s předstihem, aby mohli začít prodávat své produkty zároveň s uvedením nových telefonů.

Sérii Galaxy S21 by měl Samsung představit na online události 14. ledna 2021, tohoto dne bychom se měli také dočkat odhalení úplně nových bezdrátových sluchátek, které by měla jihokorejská společnost přibalit místo stávajících drátových.

Související články

Dnes nejčtenější

.