Zavřít reklamu

Samsung v posledních dvou letech uvedl na trh společně s novými vlajkovými řadami nová bezdrátová sluchátka. Letos vlastně dvoje – řadu Galaxy S20 doprovodila sluchátka Galaxy Buds+ a řadu Galaxy Note 20 pak sluchátka Galaxy Buds Live. Je více než pravděpodobné, že Samsung hodlá vydat nové „bezdráty“ po boku připravované vlajkové řady Galaxy S21 (S30). Nyní se v éteru objevila nová ochranná známka, jež naznačuje, že pro ně tentokrát zvolí jiný název – konkrétně Buds Beyond.

Přihláška ochranné známky se jménem Buds Beyond byla ve čtvrtek podána u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví a zahrnuje stejné případy užití jako předchozí sluchátka Buds.

 

Nic jiného o nových sluchátkách v tuto chvíli není známo. Můžeme tak jen spekulovat, jestli půjde pouze o vylepšenou verzi Galaxy Buds+, nebo to budou zcela nová sluchátka s funkcemi, jako je aktivní potlačení hluku.

Samsung v posledních dvou letech vydal nová sluchátka spolu s novými smartphonovými vlajkovými loďmi, takže lze důvodně očekávat, že tak učiní i v případě Buds Beyond a chystané vlajkové řady Galaxy S21 (S30). Podle aktuálních neoficiálních zpráv bude nová řada uvedena na scénu na začátku ledna příštího roku (předchozí spekulace hovořily již o prosinci letošního roku, to se však zdá velmi nepravděpodobné).

Dnes nejčtenější

.