Zavřít reklamu

Během uplynulých týdnů spatřilo světlo světa spoustu úniků týkající se připravovaného prémiového tabletu Galaxy Tab S7 a tak jsme si mohli udělat o zařízení poměrně dobrou představu. Velkou neznámou však byl design zařízení, nyní však díky společné práci známého „únikáře“ @onLeaks a serveru pigtoucoques.fr máme k dispozici rendery tabletu, které kompletně odhalují jeho design.

 

Po shlédnutí snímků v galerii si můžete říkat, že jsme omylem vložili fotografie Galaxy Tab S6, opak je ale pravdou, žádná velká změna vzhledu se totiž nekoná. Na přední straně si můžete všimnout jen přemístění „selfie fotoaparátu“, který již nebude umístěn nahoře, ale na na právě straně zařízení, můžeme tedy říci, že výchozí pozicí bude tzv. landscape mód, tedy režim na šířku. Zadní strana Galaxy Tab S7 opět bude nabízet vykrojení pro uchycení stylusu S Pen a pravděpodobně dvojici fotoaparátů, nově doplněnou o LED diodu. V rovnoběžné linii s fotoaparáty bychom pak měli nalézt ve spodní části zařízení logo Samsungu. Žádných změn se nedočkaly ani boční strany tabletu, až na jednu výjimku. Z dostupných renderů je patrné, že tlačítko na vypínání/zapínání/odemykání je větší, než je obvyklé, je tak možné, že se jihokorejská společnost rozhodla přesunout čtečku otisků prstů z displeje právě sem.

Galaxy Tab S7 by měl poskytnout 11 palcový displej (o 0,5 palce více než Tab S6) v kovovém těle o rozměrech 253.7 x 165.3 x 6.3 mm (7,7 mm pokud počítáme vystouplý fotoaparát, Tab S6 244.5 x 159.5 x 5.7 mm). Je však důležité zmínit, že kromě rozměrů naroste oproti Galaxy Tab S6 také kapacita baterie a to o 720mAh, dosáhne tak hodnoty 7760mAh.

Posledním dílkem do skládačky jménem Galaxy Tab S7, který nám ještě chybí, je datum oficiálního představení. Dočkáme se ho v srpnu po boku Galaxy Note 20 a Galaxy Fold, v červenci zároveň s Galaxy Watch 3 a Galaxy Buds Live nebo zvolí jihokorejská společnost úplně nový termín?

Související články

Dnes nejčtenější

.