Zavřít reklamu

To, že Samsung pracuje na novém špičkovém tabletu Galaxy Tab S7 není příliš překvapivé. Už dříve se spekulovalo nad tím, že tento rok uvidíme dvě verze Tab S7, které se budou lišit velikostí displeje. Základní verze tabletu má mít velikost 11 palců a doplnit ji má i větší verze s 12,4palcovým displejem. Existence druhé verze tabletu byla nyní potvrzena díky certifikačnímu procesu, kde byl objeven tablet s názvem Samsung Galaxy Tab S7+.

Největší tablet od Samsungu má kódové označení SM-T976B. Z certifikačního procesu víme, že bude podporovat Bluetooth 5.0 se všemi protokoly jako je A2DP, AVRCP, LE nebo PAN. Dva týdny zpátky navíc identický tablet prošel Wi-Fi certifikací, což naznačuje, že vydání je za rohem. Velice pravděpodobně se tabletu dočkáme 5. srpna na speciální akci Samsungu, kde se bude představovat Note 20, Galaxy Fold 2 a Galaxy Watch 3.

Co se týče samotných parametrů Galaxy Tab S7+, tak se očekává 12,4 palců velký displej s QHD rozlišením a podporou HDR10+. Obdržet by měl masivní baterii o kapacitě 10 090 mAh. Dále víme to, že má dorazit ve Wi-Fi, LTE i 5G variantě. Očekávají se i tradiční prvky jako je Android 10, microSD slot, AKG reproduktory, Wi-Fi 6, S-Pen a čtečka otisků prstů v displeji. Chybět pravděpodobně nebude ani příslušenství v podobě klávesnice s touchpadem.

Související články

Dnes nejčtenější