Zavřít reklamu

Nový špičkový tablet od Samsungu bychom měli vidět již na začátku srpna společně s telefony Galaxy Note 20, Galaxy Fold 2 a Galaxy Z Flip 5G. O samotném tabletu se pořád dozvídáme nové a nové informace. Už například víme, že budou existovat dvě verze, které se budou lišit hlavně velikostí displeje. Dnes byla díky dvěma certifikačním procesům potvrzena kapacita baterie větší verze Galaxy Tab S7+.

Informace o bateriích se objevily rovnou ve dvou certifikačních dokumentech. A to od TUV Rheinland a Safety Korea. V obou případech můžeme z dokumentů vyčíst informace o tom, že kapacita baterie v Galaxy Tab S7+ bude mít hodnotu 10 090 mAh. Tato hodnota se objevila už před měsícem v bezpečnostním certifikátu 3C Mark. Jedním z důvodů takto velké kapacity je větší displej, a hlavně podpora 120Hz obnovovací frekvence. Menší Samsung Galaxy Tab S7 by pak měl mít baterii o kapacitě 7 760 mAh.

Galaxy Tab S7+ by měl mít velikost displeje 12,3 nebo 12,4 palců. Základní verze tabletu pak bude mít 11palcový displej, bude tedy mírně větší než současná verze tabletu Galaxy Tab S6. V obou případech se má jednat o AMOLED panel s podporou 120Hz obnovovací frekvence. Tablety by měl pohánět čipset Snapdragon 865. A to i v Evropě. O Exynos verzi nejsou vůbec žádné informace. Spekulace a úniky budou jistě pokračovat i v následujících dnech, jak už je u Samsung produktů zvykem.

Související články

Dnes nejčtenější