Zavřít reklamu

V poslední době jsme zaslechli spoustu informací o produktech, které by měl Samsung představit tento rok – řadu Galaxy Note 20, Galaxy Fold 2, Galaxy Watch 3, Galaxy Tab S7 nebo nová bezdrátová sluchátka. Nedávno jsme vás informovali, že Galaxy Note 20 a Galaxy Fold 2 budou odhaleny na netradiční události Galaxy Unpacked 5. srpna, věřilo se, že většina zbylých zařízení bude představena na téže konferenci. Podle posledního úniku tomu tak ale nebude.

Chystané chytré hodinky Galaxy Watch 3 získaly před nedávnou dobou klíčové certifikace a bylo jasné, že jejich uvedení na trh není daleko, to se nám nyní potvrzuje. Pokud jsou uniklé informace správné, měl by Samsung představit hodinky a také nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live někdy v červenci, přesné datum ještě známo není. Do prodeje by pak obě zařízení měly jít kolem data konání události Galaxy Unpacked.

Je velmi pravděpodobné, že jihokorejská společnost bude nabízet úplně nová sluchátka Galaxy Buds Live jako bonus k předobjednávkám Galaxy Note 20 a Galaxy Fold 2, stejně jako tomu bylo v případě Galaxy Buds u Galaxy S10 a Galaxy Buds+ u Galaxy S20. Jejich prodejní cena by neměla přesáhnout 150 dolarů (přibližně 3 500 Kč) a pokud by dostaly do vínku funkci aktivního potlačení hluku, staly by se silným konkurentem pro AirPods Pro od Applu, které se v Česku prodávají za 7 290 Kč.

O ceníku Galaxy Watch 3 prozatím žádné zprávy nemáme, ale můžeme již nyní poměrně s jistotou říct, že titanová verze bude nejdražší ze všech hodinek, které kdy Samsung prodával.

Související články

Dnes nejčtenější

.