Zavřít reklamu

Nadcházející vlajkový tablet Galaxy Tab S7+ o sobě znovu „dává vědět“, tentokrát na internet unikl Geekbench benchmark tohoto zařízení. Ten nám potvrzuje několik spekulací ohledně specifikací ještě nepředstaveného tabletu.

Testované zařízení nese modelové označení SM-T976B, to je předchozími úniky informací přiřazováno variantě Galaxy Tab S7+ 5G. O chod tabletu se postará procesor Snapdragon 865 společnosti Qualcomm, stejný čip se nachází v telefonech prémiové řady Galaxy S20, tedy alespoň v Severní Americe, Jižní Korei nebo Číně. Benchmarku byla podrobena verze s 6GB paměti RAM, je však velmi pravděpodobné, že se objeví také varianta s 8GB RAM, stejně jako tomu bylo v případě Galaxy Tab S6. Dále lze počítat s operačním systémem Android 10, je možné, že se také dočkáme ještě neodhalené verze nadstavby z dílny Samsungu – OneUI 2.5. O té je známá jen jediná informace a to, že přinese podporu gest od Googlu při používání alternativních launcherů.

Galaxy Tab S7+ by měl přijít s QHD displejem o velikosti 12,4 palců, obří baterií s kapacitou 10 090mAh, podporou Wi-Fi 6, Bluetooth 5 nebo čtečkou otisků prstů v zapínacím/vypínacím/odemykacím tlačítku. Objevily se také spekulace, že by zobrazovací panel chystaného tabletu mohl disponovat obnovovací frekvencí 120Hz. Byl by to logický krok, jelikož je více než jasné, že Samsung chce konkurovat na poli tabletů iPadům společnosti Apple. Datum oficiálního představení řady Galaxy Tab S7 zatím není známo, množství úniků je však jasným náznakem, že nás jihokorejský technologický gigant již nenechá čekat dlouho.

Zdroj: SamMobile [1,2]

Související články

Dnes nejčtenější