Zavřít reklamu

Samsung pořádal v posledních několika letech vždy dvě Unpacked události ročně. Jednu pro řadu Galaxy S v únoru a druhou pro Galaxy Note v srpnu. Už dříve se objevily zvěsti, že by mohl být letošní letní termín v ohrožení a to z důvodu pandemie nemoci COVID19. Nyní to vypadá, že se jihokorejská společnost rozhodla jak to s Unpacked eventem bude.

Zákaz shromažďování a cestování se nevyhnul ani USA, kde se událost Samsungu pravidelně konala a vzhledem k tomu, že se Galaxy Unpacked účastní tisíce lidí, není možné, aby se pořádala akce tohoto rozměru. Vyvstává tak otázka, co s představením příští generace Galaxy Note bude. Odpověď přichází údajně přímo z Jižní Korei. Podle posledních zpráv se Samsung rozhodl uvést Galaxy Note 20 online. Tímto způsobem, konkrétně tedy přes tiskové zprávy, společnost běžně oznamuje například telefony střední třídy, nositelná zařízení nebo tablety, ale v případě vlajkové lodi by to bylo vůbec poprvé.

Je pravděpodobné, že se Galaxy Note 20 dočká více, než jen tiskové zprávy, ale na konkrétní podobu odhalení phabletu si budeme muset ještě chvíli počkat. Zároveň s nástupci současných Notů by mohl světlo světa spatřit také telefon Galaxy Fold 2, tedy další generace skládacího telefonu jihokorejského technologického giganta. Přesné datum, kdy Samsung představí své novinky z mobilního světa, je zatím neznámé a tak nezbývá nic jiného než vyčkávat na oficiální pozvánku.

 

Dnes nejčtenější

Další články