Zavřít reklamu

O připravovaných chytrých hodinkách jihokorejské společnosti jsme se v uplynulých týdnech dozvěděli opravdu hodně, k dispozici máme podrobné specifikace a také víme, že se Samsung chystá vydat i speciální prémiovou edici. V jedné oblasti jsme však stále neměli jasno a tou je pojmenování příští generace hodinek, spekulovalo se o označení Galaxy Watch 2 nebo Galaxy Watch Active 3. Správně však nakonec není ani jedna varianta.

Nástupce současných Galaxy Watch získal certifikaci od thajského regulačního úřadu NBTC a můžeme tak s jistotou říci, že Samsung světu představí chytré hodinky Galaxy Watch 3, přeskočí tak Galaxy Watch 2. Jihokorejský technologický gigant se k tomuto kroku rozhodl nejspíše za tím účelem, aby dal zákazníkům najevo to, že hodinky budou lepší, než Galaxy Watch Active 2, mohli bychom se tak dočkat větších vylepšení.

Díky této certifikaci víme, že ještě nepředstavené hodinky přijdou ve velikosti 41mm a doplní tak 45mm model, který nedávno získal jinou certifikaci. Poslední úniky informací naznačují, že bychom se u Galaxy Watch 3 mohli znovu setkat s fyzickou otočnou lunetou kolem displeje, ta se naposledy objevila před dvěma lety u prvních Galaxy Watch. U hodinek Galaxy Watch Active a Galaxy Watch Active 2 si musí uživatelé vystačit s virtuální lunetou přímo v displeji.

Samsung by měl hodinky představit na online události Galaxy Unpacked po boku Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra (20+) a Galaxy Fold 2 pátého srpna letošního roku.

Dnes nejčtenější

.