Zavřít reklamu

Koncem loňského roku oznámil Google několik nových funkcí pro chytré hodinky běžící na systému Wear OS. Tyto funkce zahrnovaly nové dlaždice pro oblíbené kontakty nebo čas východu a západu slunce. Kromě toho také přinesl hlasové zkratky pro populární fitness aplikaci Adidas Running prostřednictvím Asistenta Google. Tuto funkci nyní dostávají na Wear OS založené hodinky Galaxy Watch.

Uživatelé hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch5 nyní mohou prostřednictvím hlasového příkazu požádat Asistenta Google o spuštění běhu v aplikaci Adidas Running. Samozřejmě ji musejí mít na svých hodinkách nainstalovanou a také být přihlášeni do stávajícího účtu. Tato funkce jim velmi usnadňuje zahájení tréninku, protože nemusejí otevírat spouštěč aplikací a procházet dalšími kroky.

Google společně se Samsungem systém Wear OS značně vylepšil. Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic byly prvními chytrými hodinkami poháněnými vylepšeným (chcete-li „next-gen“) systémem Wear OS 3. Díky spolupráci technologických obrů získávají miliony uživatelů Galaxy Watch kompletní ekosystém aplikací a služeb prostřednictvím obchodu Googlu Play, zatímco Googlu roste uživatelská základna jeho kdysi problémy sužované platformy.

Chytré hodinky Galaxy Watch s Wear OS koupíte zde

Dnes nejčtenější

.